Munkatársak

Társadalmi Kommunikáció Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. Koltay András egyetemi tanár
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 222. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-701
  E-mail: Koltay.Andras@uni-nke.hu
   
Tanszéki referens Metzner Györgyné tanszéki referens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: metzner.gyorgyne@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Antal Zsolt egyetemi docens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Antal.Zsolt@uni-nke.hu
   
  Dr. Bajnok Andrea adjunktus
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-395
  Email: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu
  Angol CV
Fogadóóra: Csütörtök, 15.00-16.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Bartóki-Gönczy Balázs egyetemi docens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 222. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-802
  E-mail: Bartoki-gonczy.Balazs@uni-nke.hu
  Angol CV
Fogadóóra: Kedd, 09.00-10.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Balatoni Mónika mesteroktató
  Iroda: Ludovika Campus, Főépület, 222. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Balatoni.Monika@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Hétfő, 14.30-15.30 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Demeter Márton egyetemi docens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület,223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-393
  E-mail: Demeter.Marton@uni-nke.hu
  Angol CV
  Fogadóóra: Szerda, 14.00-15.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Dominek Dalma Lilla adjunktus
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 222. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Dominek.Dalma.Lilla@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Kedd, 12.30-13.30 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Falyuna Nóra tanársegéd
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Falyuna.Nora@uni-nke.hu
   
  Gyorgyevics Miklós mesteroktató
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  Email: Gyorgyevics.Miklos@uni-nke.hu
  Angol CV
  Fogadóóra: Kedd, 15.00-16.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Jenei Ágnes egyetemi docens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-395
  E-mail: Jenei.Agnes@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Csütörtök, 16.00-17.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Kriskó Edina adjunktus
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-112
  E-mail: Krisko.Edina@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Csütörtök, 9.45-11.15 (előzetes egyeztetés alapján)
   
  Mucsányi Marianna mesteroktató
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Mucsanyi.Marianna@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Szerda, 09.00-10.00 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link
   
  Dr. Zsolt Péter egyetemi docens
  Iroda: Ludovika Campus, Szárnyépület, 223. (1083 Budapest, Ludovika tér 1.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-113
  E-mail: Zsolt.Peter@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Péntek, 14.45-15.45 (előzetes egyeztetés alapján)
  MS-Teams link