Munkatársak

Társadalmi Kommunikáció Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető

Dr. Koltay András egyetemi tanár

 

Iroda: Oktatási Központ 452.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-701

 

E-mail: Koltay.Andras@uni-nke.hu

 

 

Tanszéki referens

Dr. Sallai Antal Jánosné

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

 

E-mail: Sallai.Antalne@uni-nke.hu

 

 

Oktatók

Dr. Antal Zsolt egyetemi docens

 

Iroda: Budapest, Ménesi út 5., 416.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

 

E-mail: Antal.Zsolt@uni-nke.hu

 

 

 

Dr. Bajnok Andrea adjunktus

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 253.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189

 

Email: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu

 

 

 

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs adjunktus

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 255.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-802

 

E-mail: Bartoki-gonczy.Balazs@uni-nke.hu

 

 

 

Balatoni Mónika továbbképzési oktató

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

E-mail: Balatoni.Monika@uni-nke.hu

 

 

Dr. Demeter Márton egyetemi docens

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

E-mail: Demeter.Marton@uni-nke.hu

 

 

 

Dr. Dominek Dalma Lilla adjunktus

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

E-mail: Dominek.Dalma@uni-nke.hu

 

 

 

Gecsényi Enikő referens

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

 

E-mail: Gecsenyi.Eniko@uni-nke.hu

 

 

 

Gyorgyevics Miklós mesteroktató

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 250.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392

 

Email: Gyorgyevics.Miklos@uni-nke.hu

 

 

 

Dr. Jenei Ágnes egyetemi docens

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 253.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-155

 

E-mail: Jenei.Agnes@uni-nke.hu

 

 

 

Dr. Zsolt Péter egyetemi docens

 

Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 253.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154

 

E-mail: Zsolt.Peter@uni-nke.hu