Munkatársak

Közszervezési és Infotechnológiai Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. habil. Budai Balázs egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-289
  Email: Budai.Balazs@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13.00 - 14.00
   
Tanszéki referens Dr. Mandlné Mayer Éva
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-170
  Email: Mandlne.Mayer.Eva@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Almásy Gyula adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Almasy.Gyula@uni-nke.hu
   
  Dr. Bányász Péter tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 439.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-217
  Email: Banyasz.Peter@uni-nke.hu
   
  Dr. Belényesi Emese egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Belenyesi.Emese@uni-nke.hu
   
  Dr. habil. Berényi László egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 438.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-165
  Email: Berenyi.Laszlo@uni-nke.hu
   
  Dr. Bukovics István Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Email: Bukovics.Istvan@uni-nke.hu
   
  Dr. Buskó Tibor adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Busko.Tibor.Laszlo@uni-nke.hu
   
  Farkasné dr. Gasparics Emese
  Iroda: Iroda épület 512. (1118 Budapest, Ménesi út 5.)
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-268
  Email: Farkasne.Gasparics.Emese@uni-nke.hu
   
  Dr. Gyergyák Ferenc mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185
  Email: Gyergyak.Ferenc@uni-nke.hu
   
  Dr. Herendy Csilla adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189
  Email: Herendy.Csilla@uni-nke.hu
   
  Dr. Koronváry Péter egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-259
  Email: Koronvary.Peter@uni-nke.hu
   
  Dr. Krasznay Csaba adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 439.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-150
  Email: Krasznay.Csaba@uni-nke.hu
   
  Dr. László Gábor adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 438.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-165
  Email: Laszlo.Gabor@vtki.uni-nke.hu
   
  Prof. Dr. Makó Csaba Professor Emeritus
  Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 257.
  Email: mako.csaba@uni-nke.hu
   
  Dr. Merkovity Norbert adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 437.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-150
  Email: Merkovity.Norbert@uni-nke.hu
   
  Prof. Dr. Nemes Ferenc Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 461.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Nemes.Ferenc@uni-nke.hu
   
  Dr. Orbán Anna mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 437.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-163
  Email: Orban.Anna@uni-nke.hu
   
  Orbók Ákos tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 439.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-217
  Email: Orbok.Akos@uni-nke.hu
   
  Dr. Péterfalvi Attila egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 437.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-150
  Email: Peterfalvi.Attila@uni-nke.hu
   
  Dr. Sasvári Péter egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 438.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-190
  Email: Sasvari.Peter@uni-nke.hu
   
  Dr. habil. Szádeczky Tamás egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 439.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-150
  Email: Szadeczky.Tamas@uni-nke.hu
   
  Prof. Dr. Tózsa István egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 348.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-134
  Email: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu
   
  Prof. Dr. Vastag Gyula egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 438.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-289
  Email: Vastag.Gyula@uni-nke.hu
   
Kutatók Dr. Bajnai László tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Bajnai.Laszlo@uni-nke.hu
   
  Dr. habil. Sikos Tomay Tamás kutatóprofesszor
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Sikos.T.Tamas@uni-nke.hu