Munkatársak

Lőrincz Lajos Közigazgatási Jogi Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Prof. Dr. Patyi András egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 450.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-140/ 20-183
  E-mail: Patyi.Andras@uni-nke.hu
   
   
Tanszéki referens Abonyi Brigitta Márta
  Iroda: Oktatási Központ 451.
  Telefon: Telefon: +36 (1) 432-9000/20-140
  E-mail: abonyi.brigitta@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Balogh-Békesi Nóra egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-256
  Email: Balogh.Bekesi.Nora@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 10:00 - 12:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján az alábbi linken: MS Teams
   
  Dr. Bauer Lilla adjunktus 
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193
  Email: Bauer.Lilla@uni-nke.hu
  CV: HUN / ENG
   
  Dr. Bordás Mária egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193
  Email: Bordas.Maria@uni-nke.hu
  Fogadóóra: péntek 11:00-12:00, az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG
   
  Dr. Boros Anita egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-192
  Email: Boros.Anita@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes emailen történő bejelentkezés esetén az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG
   
  Hegyesi Zoltán tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-196
  Email: Hegyesi.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 10:00-11:00
   
  Dr. Imre Miklós Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Dr. Iván Dániel tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Ivan.Daniel@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 17:00 - 18:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG
   
  Dr. Kovács Éva adjunktus 
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Email: KovacsEva@uni-nke.hu
   
  Dr. Kristó Katalin adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 501.
  Telefon:  +36 (1) 432-9000/ 20-241
  Email: Kristo.Katalin@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes (e-mailben történő) bejelentkezés alapján
   
  Dr. Kurunczi Gábor adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Email: Kurunczi.Gabor@uni-nke.hu
   
  Dr. Linder Viktória egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 450.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-183
  Email: Linder.Viktoria@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes (e-mailben történő) bejelentkezés alapján az alábbi linken: MS Teams
   
  Malustyik Brigitta tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Emai: malustyik.brigitta@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Dr. Pfeifer-Tóth Tamara tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193
  Email: Toth.Tamara@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Dr. Pollák Kitti adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Pollak.Kitti@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Fogadóóra: szerda 12:00 - 13:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG
   
  Dr. Rothermel Erika külső óraaadó oktató
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  E-mail: Rothermel.Erika@uni-nke.hu
   
  Dr. Temesi István egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-196
  Email: Temesi.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Dr. Seereiner Imre külső óraadó oktató
  Email: Seereiner.Imre.Alfonz@uni-nke.hu
   
  Dr. Szalai András egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-779
  Email: Szalai.Andras@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 15:00 - 16:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
  Dr. Varga Ádám tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Email: Varga.Adam@uni-nke.hu
   
  Dr. Vértesy László egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-196
  Email: Vertesy.Laszlo@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG
   
Kutatók Dr. Koi Gyula tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-256
  Email: Koi.Gyula@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13:00-14:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
  CV: HUN / ENG
   
  Sáfrán József tudományos segédmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Email: Safran.Jozsef@uni-nke.hu
  Fogadóóra: Előzetes, (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján az alábbi linken: MS Teams
  CV: HUN / ENG