Hírek, események, rendezvények

Areus előadássorozat az NKE-n

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az Areus Zrt. szakembereinek előadás-sorozatán!

Prof. Dr. Nemes Ferenc DSc. 85.

Ünnepi tanulmánykötettel köszöntöttük kollégánkat, Nemes Ferenc professzor urat, 85. születésnapja alkalmából.

Gyakorlati lehetőség az Areus Zrt.-nél

IX. Önkormányzatiság napjainkban konferencia

Innovatív tanszék díjat nyert a tanszék

Innovatív Tanszék 2022

Az idei évben az a megtiszteltetés érte tanszékünket, hogy nekünk ítélte az egyetem vezetése az "INNOVATÍV TANSZÉK" díját. Az elismerés Budai Balázs Benjámin tanszékvezető vette át 2022. november 9. díjátadóval egybekötött Kretatív Tanítási Program eseményén. A tanszéket Orbán Anna, és Bányász Péter képviselte a tanszéket.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Körkép, korkép

Nemes Ferenc, az MTA doktora, professor emeritus visszaemlékezései

Tózsa István egyetemi tanár, az egykori BCE Közigazgatás-szervezési és Urbanisztikai Tanszék vezetőjének ajánlása az NKE tudományos platformján (ezen a linken) olvasható.

A visszaemlékezéseket olvasva társadalmi „kórképet” és körképet kaphatunk az elmúlt hatvan esztendőről, sőt: vezetéstani szakmai ismeretekre is szert tehetünk.

Ezért szeretettel ajánljuk minden érdeklődő figyelembe Nemes professzor úr visszaemlékezéseit, amely ezen a linken érhető el.

Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar