Munkatársak

Kormányzástani és Közpolitikai Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. Kaiser Tamás egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 433.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-895
Email: Kaiser.Tamas@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
Tanszéki referens                         Török Erika
  Iroda: Oktatási Központ 431.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Torok.Erika@uni-nke.hu
Fogadóóra:
hétfő:         09:00 - 11:30
kedd:         13:00 - 15:30
szerda:       09:00 - 11:30
csütörtök:  09:00 - 11:30
péntek:      09:00 - 11:30
 
Oktatók Dr. Bujdosó András tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-153
Email: Bujdoso.Andras@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Egedy Gergely egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177
Email: Egedy.Gergely@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Fejes Zsuzsanna egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-863
Email: Fejes.Zsuzsanna@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Garai Péter mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/
Email: Garai.Peter@uni-nke.hu
Fogadóóra:
 
  Dr. Gellén Márton adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Gellen.Marton@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Hoppál Bulcsú adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-151
Email: Hoppal.Bulcsu@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 14:00 - 15:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Horváth Anett tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-151
Email: Horvath.Anett@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 13:00 - 14:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Kis Norbert egyetemi tanár
  Iroda: Ludovika Főépület 143.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-181
Email: Kis.Norbert@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Lentner Csaba egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 340.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-175
Email: Lentner.Csaba@uni-nke.hu
Fogaróóra: előzetes egyztetés szerint
 
  Dr. Pál Gábor egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291
Email: Pal.Gabor@uni-nke.hu
Fogadóóra: hétfő 10:30 - 11:30 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Pongrácz Alex adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291
Email: Pongracz.Alex@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Szabó Máté Csaba adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-206
Email: Szabo.Mate.Csaba@uni-nke.hu
Fogadóóra: kedd 15:00 - 16:00 (előzetes bejelentkezés szerint)
 
  Dr. Szerletics Antal adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177
Emai: Szerletics.Antal@uni-nke.hu
Fogadóóra: csütötök 16:40 - 17:40 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Szmodis Jenő egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-151
Email: Szmodis.Jeno@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Tamás András Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 461.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: TamasAndras@uni-nke.hu
Fogadóóra: -
 
  Dr. Tanács-Mandák Fanni adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-291
Email: Mandak.Fanni@uni-nke.hu
Fogadóóra: -
 
Megbízott oktatók Dr. Gazsó Dániel 
  Email: Gazso.Daniel@uni-nke.hu
 
  Dr. Székely Mózes
  Email: Szekely.Mozes@uni-nke.hu
 
  Dr. Tóth J. Zoltán
  Email: Toth.J.Zoltan@uni-nke.hu
 
Kutatók Dr. Bethlendi András
  Iroda: Oktatási Központ 340.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-172
Email: Bethlendi.Andras@uni-nke.hu
 
  Dr. Cs. Kiss Lajos kutató professzor
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-206
Email: Cs.Kiss.Lajos@uni-nke.hu
 
  Dr. Franczel Richárd tudományos segédmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 
Telefon: +36 (1) 432-9000/
Email: Franczel.Richard@uni-nke.hu
 
  Dr. Hegedűs Szilárd tudományos munkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 340.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-172
Email: Hegedus.Szilard@uni-nke.hu
 
  Molnár Petronella tudományos segédmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 340.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-172
Email: Molnar.Petronella@uni-nke.hu
 
  Dr. Szabó Máté kutató professzor
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon:+36 (1) 432-9000/20-153
Email: Szabo.Mate@uni-nke.hu
 
  Dr. Tussay Ákos tudományos segédmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177
  Email: Tussay.Akos@uni-nke.hu