Munkatársak

Emberi Erőforrás Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. Hazafi Zoltán habilitált egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 445.
  Telefon:  +36 (1) 432-9297
  E-mail: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
Tanszéki referens          Káldor Zsófia
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-178
  E-mail: Kaldor.Zsofia@uni-nke.hu
   
   
   
Oktatók Dr. Csóka Gabriella mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  E-mail: Csoka.Gabriella@uni-nke.hu
   
  Dr. Kajtár Edit egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  E-mail: Kajtar.Edit@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Kiss György egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 349.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  E-mail: Kiss.Gyorgy@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Klotz Péter adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-295
  E-mail: klotz.peter@uni-nke.hu
 
  Dr. Kun Attila egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 442.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174
  E-mail: Kun.Attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Ludányi Dávid tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  E-mail: Ludanyi.David@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Méhes Tamás adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 442.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174
  E-mail: Mehes.Tamas@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Paksi-Petró Csilla adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-481
  E-mail: Petro.Csilla@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Petrovics Zoltán adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 442.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174
  E-mail: Petrovics.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Stréhli Georgina tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-245
  E-mail: Strehli.Klotz.Georgina@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Szakács Édua tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156
  E-mail: Szakacs.Edua@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján