Munkatársak

Állam- és Jogtörténeti Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. Horváth Attila egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 432.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-205
  E-mail: horvath_attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kizárólag előzetes bejelentkezés alapján (szerda és csütörtök)
   
Tanszéki referens Kókai Gábor
  Iroda: Oktatási Központ 431.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204
  E-mail: Kokai.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: 
  hétfő 09.00 - 11.30
  kedd 13.00 - 15.30
  szerda 09.00 - 11.30
  csütörtök 09.00 - 11.30
  péntek 09.00 - 11.30
   
Oktatók Dr. Barna Attila egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  E-mail: Barna.Attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda, előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Bathó Gábor tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  E-mail: Batho.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Prof. Dr. Jakab Éva egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 421.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-727
  E-mail: Jakab.Eva@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján 
   
  Dr. Kelemen Miklós adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 421.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-727     
  Email: Kelemen.Miklos@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 15.00-16.00
   
  Dr. Kevevári István adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 421.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-727
  Email: Kevevari.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 10.00-11.00
   
  Prof. Dr. Máthé Gábor Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 461.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-203
  E-mail: Mathe.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: -
   
  Dr. Peres Zsuzsanna egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  E-mail: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Prof. Dr. Pókecz Kovács Attila egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 422.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-200 
  E-mail: Pokecz.Kovacs.Attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján 
   
  Szabó Mátyás tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  E-mail: Szabo.Matyas@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda előzetes bejelentkezés alapján
   
Kutatók Dr. Nagyernyei-Szabó Ádám Sándor kutató professzor
  E-mail: Szabo.Adam@uni-nke.hu
   
  Dr. Odrobina László tudományos munkatárs
  E-mail: Odrobina.Laszlo@uni-nke.hu