Tagjaink

Alapító tagok

Dr. Kis Norbert Intézetvezető, egyetemi tanár (NKE) kis.norbert@uni-nke.hu
Dr. Fejes Zsuzsanna Kutatóműhely vezető, egyetemi docens (NKE) Fejes.Zsuzsanna@uni-nke.hu
Dr. Kaiser Tamás  Dékánhelyettes, Tanszékvezető, egyetemi docens (NKE) Kaiser.Tamas@uni-nke.hu
Dr. Gazsó Dániel Tudományos munkatárs (NKE) Gazso.Daniel@uni-nke.hu
Dr. Belcsák Péter Főreferens, doktorandusz (NKE) Belcsak.Peter@uni-nke.hu
Dr. Menyhárt Zsolt Külgazdasági és Külügyminisztérium menyhartzsolt@gmail.com
Dr. Ocskay Gyula Főtitkár (CESCI) gyula.ocskay@cesci-net.eu
Benczi Melinda Nemzetközi kapcsolatok referens (CECSI) melinda.benczi@cesci-net.eu
Gyelník Teodór Tudományos főmunkatárs (CESCI) teodor.gyelnik@cesci-net.eu