Elhunyt Dr. Bárdi Lajos mesteroktató

Mély megrendüléssel tájékoztatjuk az egyetemi közösséget arról, hogy Dr. Bárdi Lajos, az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar korábbi mesteroktatója és nagyrabecsült Kollégája életének 70. évében, 2024. január 15-én örök nyugalomra tért.

Bárdi Tanár Úr 1986-tól megszakítás nélkül oktatott az Államigazgatási Főiskolán és több jogelőd intézményünkben nyugdíjazásáig, amelyet követően külső óraadóként vállalt aktív szerepet Karunk életében.

Neve összefonódott a Logika tantárggyal, emellett Érveléstechnika és Filozófiai alapismeretek tárgyat oktatott.

2006-ban az Év Oktatója volt, 2008-ban munkásságának szakmai elismeréseként Apáczai Csere János díjat vehetett át.

Bárdi Tanár Úr búcsúztatója 2024. február 16-án (péntek) 9:45-kor lesz a Farkasréti temetőben (Főbejárat felőli oldala).

Emlékét megőrizzük.

Címkék: gyászhír