Nemzetközi karácsony az ÁNTK-n

Az idei év zárásaként a Nemzeti Közszolgálati Egyetem ÁNTK Hallgatói Önkormányzatának Nemzetközi Bizottsága szervezésében megtartották az International Christmas rendezvényt december 6-án az Orczy Úti Kollégiumban. Az elsősorban külföldi hallgatóknak szervezett karácsonyi rendezvény lehetőséget nyújtott minden résztvevőnek, hogy bemutassa saját országa kultúráját tradicionális ételei formájában, a szervezők pedig amellett, hogy szórakoztató programokkal vártak minden érdeklődő hallgatót, betekintést nyújtottak a magyar ünnepi hagyományokba.

A résztvevőket Koller Boglárka nemzetközi rektorhelyettes üdvözölte, majd Mernyei Ákos Péter nemzetközi főigazgató, valamint Zachar Péter Krisztián, az ÁNTK Nemzetközi dékánhelyettese mondtak ünnepi köszöntőt. Az est során a szervezők a külföldről érkező vendégek számára különféle műsorokkal készültek, így láthatták például a Diótörő rövid előadását, de a közös éneklés, mézeskalács díszítés és egy játékos kvíz is részét képezték a közös ünneplésnek.

Szöveg: ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság