ITDK 2020 tavasz/ősz

Felhívás

a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciájának 2020. évi őszi fordulóján való részvételre.

A rendezvény helyszíne:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Oktatási Központ (1083 Budapest, Üllői út 82.)

A rendezvény időpontja: 2020. november 5. (csütörtök)

A rendezvény a 2020. évi tavaszi és az őszi ITDK együttes megtartása.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Vezetői Értekezlete állásfoglalása szerint a COVID-19 miatti veszélyhelyzetre való tekintettel a tavaszra tervezett intézményi és kari TDK-konferenciák az ősz folyamán pótolhatók. Ezek a konferenciák megtarthatók az őszre tervezett TDK-konferenciával együtt is.

Azon hallgatók, akik közben abszolutóriumot szereznek, most kivételes alkalommal szintén részt vehetnek az őszi TDK-konferenciákon és ezeken jogosultságot szerezhetnek a 35. OTDK-ra.

A halasztott TDK-konferencián való részvétel alkalmas az ÚNKP és az NTP vállalások teljesítésére.

További információk elérhetők a TDK honlapon.

Címkék: ITDK 2020