2022. évi tavaszi ITDK

Eredmények

Az ITDK-án hat tagozatban 57 versenyző mutatta be pályaművét, amelyeket a bírálóbizottságok és a hallgatói opponsek véleményeztek.

Állam- és Jogtudományi tagozat (ÁJT)           

  • Zsűrielnök:      Dr. Peres Zsuzsanna egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Auer Ádám egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Dúl János adjunktus
  • Bíráló:             Dr. Kun Attila egyetemi tanár
  • Titkár:             Fedeles Márta Állam - és Jogtörténeti TDK

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

 

Csányi Bíborka Elvira

 

Dr. Ördögh Tibor

Kiss Róbert Dávid

III. helyezés

Csibor Ferenc

Magyary Zoltán Szakkollégium

Dr. Szegedi László

Körmendi Anna

 

Gáspár Dóra

 

Dr. Tóth J. Zoltán

Kiss Dorina

I. helyezés

Horváth Zita Zsófia

Nemzetközi Jogi TDK

Dr. Hárs András

Benczik Boglárka

II. helyezés

Pálinkás Petra

Nemzetközi Jogi TDK

Dr. Nagy Noémi

Vatai Sára

Különdíj

Szalai Luca

 

Kondor Zsuzsanna

Dobrosi Dávid

 

Vas Petra

 

Dr. Strihó Krisztina

Czakó Boglárka

 

Kuripla János

Ostrakon Szakkolégium

Dr. Smuk Péter

Podonyi Katalin

legjobb opponens

 

Iklódi Dominika

Ostrakon Szakkollégium

Dr. Varga András

Fischer Júlia Ágnes

OTDK továbbjutásra javasolt:

  • Állam- és Jogtudományi Szekcióba: Horváth Zita Zsófia, Kuripla János, Pálinkás Petra, Vas Petra
  • Társadalomtudományi Szekcióba: Csányi Bíborka Elvira, Csibor Ferenc, Iklódi Dominika
  • Közgazdaságtudományi Szekcióba: Szalai Luca

Társadalomtudományi I. Tagozat (TT1)          

  • Zsűrielnök:      Dr. Pál Gábor egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Szirbik Miklós adjunktus
  • Zsűritag:         Dr. Gellén Márton egyetemi docens
  • Titkár:             Plaszkó Eszter Állam- és Jogtörténeti TDK

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

 

Bagi Nikoletta Dóra

 

Dr. Kis Norbert

Lengyel Bernadett

 

Balázsi Boglárka

 

Dr. Eszterhai Viktor

 

 

Benedek-Káplár Csaba

Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomácia TDK

Dr. Zachar Péter Krisztián

 

III. helyezés

Érsek Kitti
(angol)

Nemzetközi Jogi TDK

Dr. Hárs András

 

 

Gergácz Enikő

 

Dr. Ördögh Tibor

 

Különdíj

Ignácz Emese

 

Dr. Bauer Lilla

Lovász Laura Olimpia

 

Jászfalvi Orsolya

Nemzetközi és Európai Szakkollégium

Dr. Hárs András

Hornyák Réka

I. helyezés

Kiss Fanni
(angol)

Nemzetközi és Európai Szakkollégium

Dr. Varga András

Barják Dorottya

II. helyezés

Kiss-Szemán Johanna Mária

Nemzetbiztonsági Szakkollégium

Nagyné Dr. Rózsa Erzsébet

Nagy Dominika

legjobb opponens

 

Németh Mátyás

Kína-kutatási TDK

Dr. P. Szabó Sándor

Szilágyi Zoárd

 

Sallai Barnabás

Magyary Zoltán Szakkollégium

Dr. Varga András

 

 

Vidovics Cecília

Kína-kutatási TDK

Dr. P. Szabó Sándor

 

OTDK továbbjutásra javasolt: Bagi Nikoletta Dóra, Balázsi Boglárka, Benedek-Káplár Csaba, Érsek Kitti, Gergácz Enikő, Ignácz Emese, Jászfalvi Orsolya, Kiss Fanni, Kiss-Szemán Johanna Mária, Németh Mátyás, Sallai Barnabás, Vidovics Cecília

Társadalomtudományi II. Tagozat (TT2) 

  • Zsűrielnök:      Dr. Hárs András adjunktus
  • Zsűritag:         Dr. Pongrácz Alex adjunktus
  • Zsűritag:         Dr. Varga András adjunktus
  • Titkár:             Matisz Dominika Állam- és Jogtörténeti TDK

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

 

Baglyos Sándor

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Dr. Váczi Dániel

 

 

Borsos Bálint

Kommunikáció és Médiatudomány TDK

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs

Tóth Veronika

legjobb opponens

III. helyezés

Csomor Anna

Kommunikáció- és médiatudomány TDK

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs

Bognár Balázs

 

dr. Bognár Csaba

 

dr. Szilvásy György Péter

Bednárik Boglárka

Különdíj

Horváth Luca Kata

Nemzetközi és Európai Szakkollégium

Dr. Halász Iván

Mátyás Flóra

 

Imets Hanna

 

Dr. Fülöp Mihály

Trnka Norbert

II. helyezés

Mészáros Kinga
online (Erasmus)

Biztonságpolitikai Szakkollégium

Dr. Remek Éva

Torda Sztella

I. helyezés

Pap Melinda Patrícia
online (Erasmus)

Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomácia TDK

Dr. Hettyey András Örs

Bauer Anna

 

Sárdi Adrienn

Polgári Jogi TDK

Dr. Ördögh Tibor

Szilágyi Bulcsú Gyula

 

Tóth Máté
(online)

 

Dr. Hazafi Zoltán

Kecskeméti Zoltán

 

Tóth Rebeka

 

Dr. Bányász Péter

Harmath Klaudia

OTDK továbbjutásra javasolt: Baglyos Sándor, Borsos Bálint, Csomor Anna, Horváth Luca Kata, Mészáros Kinga, Pap Melinda Patrícia, Sárdi Adrienn, Tóth Rebeka

Had- és Rendészettudományi I. Tagozat (HRT1)

  • Zsűrielnök:      Dr. Muha Lajos ny. ezredes c. egyetemi tanár
  • Zsűritag:         Dr. Sasvári Péter egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Tóth András őrnagy egyetemi docens
  • Titkár:             Robotka Marcell Róbert

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

 

Kovács Áron Gábor

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Bartók András

Fábián Máté

 

Horn Miklós

 

Dr. Bányász Péter

 

 

Kévés Anna

 

Bartók András

Sándor Viktória

II. helyezés

Kugler Péter

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Kutas Bernadett

HTE különdíja: legjobb információ­biztonsági dolgozat

Magas Bianka

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Dr. Berényi László

 

 

Mikula Fanni

 

Dr. Krasznay Csaba

Szabó Anna Viktória

legjobb opponens

I. helyezés

Nagy Gréta

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Gyöngyösi Boglárka

III. helyezés

Nimsz Vivien

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Dr. Berényi László

 

Különdíj

Nyilas Laura

 

Dr. Csiki Varga Tamás

 

 

Tóth Bettina

Nemzetközi és Európai Szakkollégium

Dr. Csiki Varga Tamás

Jójárt Áron Zoltán

OTDK továbbjutásra javasolt: Kugler Péter, Magas Bianka, Mikula Fanni, Nagy Gréta, Nimsz Vivien, Nyilas Laura, Tóth Bettina

Had- és Rendészettudományi II. Tagozat (HRT2) 

  • Zsűrielnök:      Dr. Berényi László egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Erdősi Péter Máté kutató
  • Zsűritag:         Dr. Törley Gábor egyetemi adjunktus
  • Titkár:             Tóth Beatrix Közszervezési és Infotechnológiai TDK

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

II. helyezés

Ari Krisztián Patrik

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Tóth Beatrix

 

Békési Éva

 

Dr. Kovács László

 

III. helyezés

Dub Máté

Közszervezési és Infotechnológiai TDK

Dr. Bányász Péter

 

 

Hankó Viktória

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Dr. Bonnyai Tünde

Molnár Anna Mária

 

Holló-Szabó Benedek

Ludovika Collegium

Dr. Krasznay Csaba

Golenyák Virág

Különdíj

Katona Gergő

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Vakula Bálint

I. helyezés

Kiss Adrienn

Magyary Zoltán Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Dr. Kiss Dávid

 

 

Lakatos Szilárd
(online)

 

Dr. Bányász Péter

 

 

Laska Pál Károly

Nemzetbiztonsági Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

 

HTE különdíja: legjobb információ­biztonsági dolgozat

Szabó Dorina Barbara

Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium

Dr. Bányász Péter

Sivák Veronika

legjobb opponens

OTDK továbbjutásra javasolt: Ari Krisztián Patrik, Dub Máté, Hankó Viktória, Holló-Szabó Benedek, Katona Gergő, Kiss Adrienn, Lakatos Szilárd, Szabó Dorina Barbara

Közgazdaságtudományi II. Tagozat (KT) 

  • Zsűrielnök:      Dr. Kutasi Gábor egyetemi docens
  • Zsűritag:         Dr. Gregóczki Etelka egyetemi docens
  • Zsűritag:         Győrfyné Dr. Kukoda Andrea adjunktus
  • Titkár:             Szabó Zsanett Alkotmányjogi és Összehasonlító Jogi TDK

 

Versenyző

Témavezető

Opponens

Különdíj

Garamvölgyi Dávid

Közgazdaságtani és Nemzetközi Gazdaságtani TDK

Dr. Fülöp Katalin

Kelemen Viktor

II. helyezés

Kotroczó Dóra

 

Marton Ádám

Pócsi Fanni

 

Kovács Kinga Virág

Közgazdaságtani és Nemzetközi Gazdaságtani TDK

Marton Ádám

Rohoska Réka

legjobb opponens

 

Mihálovics Zoltán András

 

Czeczeli Vivien

Gion Márton Gábor

I. helyezés

Vilonya Martin

Közgazdaságtani és Nemzetközi Gazdaságtani TDK

Dr. Szemlér Tamás

 

OTDK továbbjutásra javasolt: Garamvölgyi Dávid, Kotroczó Dóra, Kovács Kinga Virág, Vilonya Martin

Munkájukat köszönjük és a továbbiakhoz sok sikert kívánunk!

Eredmények letölthetők PDF formátumban: ITT

Tervezett program

PDF formátumban

Felhívás!

a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciájának 2022. évi tavaszi fordulóján való részvételre.

A rendezvény helyszíne:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar
Oktatási Központ (1083 Budapest, Üllői út 82.)

A rendezvény időpontja:
2022. május 4. (szerda)

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy 2022 őszén - várhatóan november elején - is rendezünk ITDK-át. A 2022. évi tavaszi ITDK-án való indulást kiemelten ajánljuk azon hallgatóknak, akik nyáron diplomát szereznek, illetve akik ezt vállalták valamilyen pályázat (pl. ÚNKP) keretein belül.

ITDK pályázati felhívás (PDF

Határidők:

  • a nevezési lap online kitöltésének és benyújtásának határideje: 2022. április 4.
  • a Tételes szerzői hozzájárulás benyújtásának határideje: 2022. április 19.
  • a rezümé (magyar és angol nyelven történő) benyújtásának határideje: 2022. április 19.
  • a pályamunka benyújtásának határideje: 2022. április 19.

Nevezés online űrlap formában tölthető ki.

Elérhető weben hivatkozással, vagy QR kóddal (Link)

QR kód

 

Minden dokumentumot elektronikus formában, a felhívás mellékletében megadott paraméterekkel várunk e-mail mellékletben küldve.

Letölthető sablonok:

Prezentációhoz sablon

E-mail cím: ANTK_TDK_Konferencia@uni-nke.hu

36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia központi felhívása és mellékletei elérhetők: https://otdk.hu/hir/a-36-otdk-kozponti-felhivasa-es-mellekletei