Munkatársak

Társadalmi Kommunikáció Tanszék munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Tanszékvezető Dr. Koltay András egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 452.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-701
  E-mail: Koltay.Andras@uni-nke.hu
   
Tanszéki referens Dr. Sallai Antal Jánosné
  Iroda: Oktatási Központ 347.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-369
  E-mail: Sallai.Antalne@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Antal Zsolt egyetemi docens
  Iroda: Budapest, Ménesi út 5., 416.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Antal.Zsolt@uni-nke.hu
   
  Dr. Bajnok Andrea adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189
  Email: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu
   
  Dr. Bartóki-Gönczy Balázs adjunktus
  Iroda: Budapest, Ludovika Campus, Főépület, 105.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-791
  E-mail: Bartoki-gonczy.Balazs@uni-nke.hu
   
  Balatoni Mónika referens
   
  Dr. Dominek Dalma Lilla adjunktus
   
  Gecsényi Enikő referens
  Iroda: Budapest, Ménesi út 5., 414.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-392
  E-mail: Gecsenyi.Eniko@uni-nke.hu
   
  Gyorgyevics Miklós mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154
  Email: Gyorgyevics.Miklos@uni-nke.hu
   
  Dr. Jenei Ágnes egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-155
  E-mail: Jenei.Agnes@uni-nke.hu
   
  Dr. Zsolt Péter egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154
  E-mail: Zsolt.Peter@uni-nke.hu